Rubriky
GALLERY

Zkrášlete svůj balkon nebo terasu s novým závěsným květináčem Prosperplast Splofy Belly šedý (varianta 23 cm)


Zkrášlete svůj balkon nebo terasu s novým závěsným květináčem Splofy Belly

Čím má být zahrada nebo terasa plnější a krásnější? Samozřejmě květinami! Pokud hledáte stylový a hlavně praktický květináč pro závěsné rostliny, máte nyní přesně tu správnou volbu: Splofy Belly od značky Prosperplast. Tento květináč vám pomůže, jak nejlépe využít prostor na balkoně nebo terase a zároveň dodá vašemu domovu moderní vzhled. Nyní vám přinášíme více informací o tomto unikátním závěsném květináči.

Jedinečné provedení květináče Prosperplast Splofy Belly

Závěsný květináč Splofy Belly je vyroben z kvalitního materiálu, který odolává všem klimatickým podmínkám. Jeho struktura věrnostně imituje úplet z hrubé příze, což mu dodává luxusní vzhled. Na trhu je tento květináč k dispozici v neutrální šedé barvě, která podtrhne vzhled rostlin a zároveň se snadno sladí s ostatním exteriérem i interiérem vašeho domova.

Dostupné jsou dvě varianty, u první je šířka i délka 23 cm, výška 14,5 cm a objem 3 l. Druhý květináč má rozměry 27 x 27 cm, výška je 16,6 cm a objem 4,8 l. Díky těmto rozměrům se Splofy Belly hodí pro květiny každé velikosti a druhu.

Samozavlažovací systém a otvor pro podlévání

Květináče Splofy Belly jsou navíc vybavené samozavlažovacím systémem, který zabezpečí rostlinám dostatek vody přes celou dovolenou. A pokud budete potřebovat přidat vodu, stačí ji jednoduše nalít do otvoru, kterým je květináč vybaven.

Zavěste květináč na krásné plastycké lanko s hákem

Květináč Splofy Belly je dodáván s plastovými lankami, které jsou elegantní a vydrží vám dlouho. Hák, na který je květináč zavěšen, je velmi pevný a neuvolní se ani při prudkém větru, což zajistí bezpečnost a příjemnou vizuální čistotu. Pro kompletní dojem na terase nebo balkoně zvolte více než jeden květináč, které můžete zavěsit na různých úrovních, poskládat do zajímavého tvaru nebo prostě ponechat „samostatné“.

Zakupte květináč Splofy Belly na našem e-shopu

Chcete si doplnit zahrádku nebo terasu stylovými květinovými dekoracemi? Pak si pořiďte květináč Splofy Belly od Prosperplastu! Koupit si ho můžete na našem e-shopu zde.

Přejeme vám příjemné nakupování a příjemné okořenění terasy či balkonu s novým květináčem.

květiny

Luxusní květináč pro vaše závěsné rostliny

Elegantní plastické lanko a pevný hák

Samozavlažovací systém a otvor pro snadné podlévání

Různé velikosti a objemy

Dodává se s plastovými lankami a hákem

Vybrat si můžete květináče ve dvou velikostech

Dostupné jsou varianty s rozměry 23 x 23 cm a 27 x 27 cm

Vybírat můžete z neutrální šedé barvy

Květiná