Rubriky
GALLERY

Dřez Alveus Cadit – eleganční volba pro vaši kuchyni

Dřez Alveus Cadit je prvotřídní granitový dřez s odkapem, který se stane skvělým doplňkem vaší kuchyně. Jeho krásný design a kvalitní provedení zajišťují, že ve vaší kuchyni bude vypadat skvěle.

Provedení Beige 55

Dřez Alveus Cadit je dodáván v provedení Beige 55, což znamená, že má rozměr 1000 x 500 mm. Vana má rozměr 475 x 425 x 198 mm, což je dostatečně velký prostor pro mytí velkých hrnců a pánví.

Otočný dřez

Dřez je otočný, což je pro mnoho lidí důležitým kritériem. Díky tomu si můžete nastavit správný úhel, abyste mohli snadno a rychle umýt nádobí.

Výjimečná kvalita a trvanlivost

Dřez Alveus Cadit je vyroben z prvotřídního materiálu, který zajišťuje vynikající kvalitu a trvanlivost. Granit je materiál, který je velmi odolný proti poškrábání, tepelnému šoku a nárazům.

Horní montáž

Dřez Alveus Cadit se montuje z horní strany, což je velmi praktické řešení. Montáž je velmi snadná a rychlá, takže si s ní poradí i méně zkušení uživatelé.

Elegance a krása do vaší kuchyně

Díky svému nádhernému provedení se dřez Alveus Cadit stane elegantním a stylovým prvkem vaší kuchyně. Jeho přirozená barva a krásný design budou vynikat a dávat vaší kuchyni nový rozměr.

Minimální velikost skříňky

Dřez Alveus Cadit lze instalovat do skříně s minimální velikostí 60 cm, což znamená, že jej lze instalovat do většiny kuchyňských linek.

S excentrem a 2 otvory

Dřez Alveus Cadit je vybaven excentrem, což usnadňuje odtok vody. Dále má 2 otvory z výroby, což znamená, že se snadno mohou instalovat například kohoutky nebo dávkovače saponátu.

Pro více informací a nákup dřezu Alveus Cadit navštivte stránky našeho obchodu:

Dřez Alveus Cadit v našem obchodě.

Dřez Alveus Cadit

Závěr

Dřez Alveus Cadit je skvělou volbou pro ty, kteří si přejí eleganci a kvalitu do své kuchyně. S jeho otočným provedením, praktickým odkapem a provedením Beige 55 se jedná o jednu z nejlepších volb na trhu. Přestože se jedná o investici, tato investice se vám může vrátit v podobě dlouhého životností a krásného vzhledu vaší kuchyně.