Rubriky
GALLERY

Královská elegance ve vaší ložnici: Skříň JADIEL z bukového dřeva

Vaše ložnice by měla být místem klidu a pohody, ale také krásy a elegancie. Šatní skříně jsou velmi důležitým prvkem v každé ložnici. Pokud hledáte kvalitní, elegantní a praktickou skříň, potom by Vás mohla zajímat nová kombinovaná skříň JADIEL z bukového dřeva, která je k dostání na www.bestnabytek.cz.

Kombinovaná skříň s policemi, šatní tyčí, zásuvkami a spoustou úložného prostoru

Tato skříň je vyrobena z vysokokvalitního bukového dřeva a kombinuje v sobě několik typů úložného prostoru. Hlavní prostor skříně tvoří dvě velké dveře s úchyty v kovovém provedení a skleněnými výplněmi, které umožňují přehled o obsahu skříně už na první pohled.

Vnitřek skříně disponuje jednou šatní tyčí, několika policemi, které lze snadno nastavit podle vlastních potřeb, a také několika šuplíky, které jsou velmi praktické pro uskladnění osobních dokladů, šperků či jiných drobností. Prostorné zrcadlo na vnitřní straně dveří zase umožňuje snadné oblékání.

Skříň JADIEL se hodí do každé ložnice bez ohledu na její velikost, protože rozměry skříně jsou 135 x 194 x 54,6 cm. Skříň je dostupná v barvě buk, což svědčí o její kráse a přirozenosti.

Materiál: lamino

Tato skříň je vyrobena z kvalitního lamina, díky čemuž je odolná a snadno se udržuje v čistotě. Vzhledem k vysoce kvalitnímu bukovému dřevu, ze kterého je zhotovena jeho hlavní struktura, může být skříň JADIEL snadno kombinována s dalšími kusy nábytku z dřeva.

Dodání v demontu.

Skříň JADIEL je dodávána v demontovaném stavu, což umožní snadné a rychlé sestavení doma. Pokud si přejete, můžete si skříň nechat sestavit i profesionálem, který vám pomůže s montáží.

Záruka 24 měsíců.

Toto kvalitní zboží pochází z renomovaného a spolehlivého zdroje, a proto je skříň JADIEL pro Vaši maximální spokojenost doprovázena zárukou na 24 měsíců.

Královská elegance ve vaší ložnici: Skříň JADIEL z bukového dřeva

Tak neváhejte a pořiďte si tuto skříň plnou úložného prostoru a jedinečné elegance právě teď na www.bestnabytek.cz.