Rubriky
GALLERY

Bavlněná dětská deka ESECO Swan Lake o rozměrech 80 x 100 cm


Bavlněná dětská deka ESECO Swan Lake 80 x 100 cm

Tato roztomilá prošívaná deka poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších dnech spolehlivě zahřeje. Bavlněná deka ESECO Swan Lake je ideální jako dárek pro novorozence a pro všechny maminky, které chtějí své děti obklopit kvalitními, zdravotně nezávadnými produkty.

Vyrobena z bavlny a polyesteru

Vyrobená je z kombinace bavlny a na dotek sametového polyesteru, která se postará o pohodlné a spokojené usínání. Bavlna je přírodní materiál, který je pro dětskou pokožku velmi příjemný a prodyšný. Polyester dodá dekám hebkost a zajišťuje, že zůstanou měkké i po mnoha praních. Deka se neotvírá a drží si svůj tvar díky pevnému prošívaní a kvalitním materiálům.

Certifikát Oeko Tex Standard 100

Jako další produkty od značky ESECO se deka pyšní mezinárodně uznávaným certifikátem Oeko Tex Standard 100. Tento certifikát zaručuje, že deka neobsahuje žádné škodlivé látky a je bezpečná pro použití pro dětské produkty. Deka se také může pochlubit pečlivou ruční výrobou, která zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost.

Pokud hledáte kvalitní a bezpečné povlečení pro vaše děti, bavlněná dětská deka ESECO Swan Lake je skvělou volbou. Navštivte stránky www.codina.cz a přesvědčte se sami o vynikající kvalitě této dětské deky.

Bavlněná dětská deka ESECO Swan Lake 80 x 100 cm