Rubriky
GALLERY

Ulevte své krční páteři s kvalitním polštářem

Jaký polštář byste si měli vybrat pro zdravý spánek?

Není žádným tajemstvím, že dobrý spánek je klíčem k dobrému zdraví. A jedním z nejdůležitějších faktorů pro dosažení kvalitního spánku je polštář. Pokud trpíte bolestmi krční páteře, může být to znamení, že potřebujete nový polštář.

Proč je správný polštář tak důležitý?

Polštář by měl podporovat přirozenou křivku krční páteře.

Problém s nevhodným polštářem spočívá v tom, že může způsobit nejen bolesti krční páteře, ale také napjaté svaly, bolesti hlavy a problémy s dýcháním. Ideální polštář by měl podporovat přirozenou křivku krční páteře a udržovat ji v linii s páteří.

Jaký polštář byste si měli vybrat?

Kvalitní polštář by měl být vyroben z kvalitních materiálů.

Při výběru nového polštáře je důležité vzít v úvahu několik faktorů. Prvním faktorem je materiál, ze kterého je polštář vyroben. Kvalitní polštář by měl být vyroben z hypoalergenních materiálů, které neobsahují žádné škodlivé chemikálie. Materiály, jako jsou paměťová pěna, latex nebo vlákno z bambusu, jsou populární volbou pro své hypoalergenní vlastnosti a schopnost přizpůsobit se tvaru těla.

Velikost polštáře by měla být přizpůsobena vaší postavě a spáčovým návykům.

Dalším faktorem je velikost polštáře. Velikost by měla být přizpůsobena vaší postavě a spáčovým návykům. Pokud spíte na boku, měl by být polštář vysoký, aby podporoval krk. Pokud spíte na zádech, měl by být polštář nižší, aby udržel hlavu v linii s páteří. Pokud spíte na břiše, může být nejlepší spát bez polštáře, aby nedocházelo k nadměrnému ohnutí krční páteře.

Nakonec je důležité vyzkoušet si polštář před nákupem.

Nakonec je důležité vyzkoušet si polštář před nákupem. Mnoho obchodů s domácím zbožím má vystavené vzorky polštářů, které si můžete vyzkoušet. Nebo můžete zkusit polštář s možností vrácení peněz, pokud nevyhovuje vašim potřebám.

od dorrstrechy.cz.