Rubriky
GALLERY

Zeleno-šedý koberec Flair Rugs Aurora – kouzlo přírody pro vaši obývací nebo ložnici!

Máte rádi výraznější vzory a nápadité barvy? Těch se vám s tímto kobercem z kolekce Aurora od značky Flair Rugs rozhodně dostane. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Jde tak o ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Zeleno-šedý koberec Flair Rugs Aurora – dokonalá kombinace vzhledu a funkčnosti

Koberec Flair Rugs Aurora je vyroben z kvalitních materiálů, které přináší vysokou odolnost proti opotřebení a dlouhou životnost. To z něj činí skvělou volbu pro každodenní použití v obývacím pokoji nebo ložnici. Jeho vzor zase rozzáří váš interiér a dodá mu osobitý charakter.

Doporučujeme:

  • Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
  • Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
  • Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
  • Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstřihněte nůžkami.
  • Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
  • Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

V případě, že hledáte jedinečný kus pro svůj interiér, zeleno-šedý koberec Flair Rugs Aurora je rozhodně tou správnou volbou. Nakupte jej ještě dnes na vybirejnabytek.cz a ozdobte svůj domov stylem a pohodlím.

Zeleno-šedý koberec Flair Rugs Aurora

Kromě vzhledu a funkčnosti nabízí zeleno-šedý koberec Flair Rugs Aurora i možnost využití jako příjemného povlečení pro vaši podlahu. Při chladných zimních večerech také oceníte jeho teplou hmotu pod nohama.

Nezapomeňte při nákupu na doporučení a postaráte se tak o plnohodnotné využití svého nového koberce.