Rubriky
GALLERY

Nábytek: Světle modrá lenoška s černou podnoží pro leváky od MICADONI Mamaia s délkou 185 cm

Jednoduchý a vkusný nábytek pro Váš domov

Chcete si krásně vybavit svůj domov? Lenoška Mamaia je pro to ideální volbou. Tento kus nábytku se vyznačuje jednoduchým, ale vkusným tvarem. Čalouněné sezení je vyrobeno ze strukturované tkaniny, která je pevná a příjemná na dotek. Je však i velmi odolná proti oděru a vhodná do komerčních prostor. Kromě estetických kvalit je lenoška také pozoruhodně pohodlná a ergonomická. Celek doplňuje elegantní prošívání, které křeslu dodává noblesu. Sezení je podtrženo kovovou, černě lakovanou podnoží. Mamaia je v nabídce v řadě barevném provedení. Vyberte si tu pravou do vašeho interiéru!
Lenoška Mamaia

Doporučení pro čištění a údržbu lenošky Mamaia

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 
Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.
Tip: Lenošku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
Lenoška Mamaia detail

Zajímavý odkaz pro další inspiraci interiéru

Chcete si prohlédnout další zajímavé produkty pro Váš interiér? Navštivte stránky Interierio.cz a nechte se inspirovat množstvím designových nápadů a tipů na zkrášlení vašeho domova!