Rubriky
GALLERY

Dětské povlečení 140x200cm – pohodlný spánek pro malé i velké

Spánek je pro každého z nás velmi důležitým aspektem života. U dětí je to dokonce klíčové pro jejich správný vývoj a zdraví. Proto je nutné vybírat kvalitní a pohodlné povlečení, které jim zajistí klidný a příjemný spánek.

Vyberte správnou velikost povlečení

Při výběru povlečení je nutné brát ohled na velikost postele a tělesné proporce dítěte. Pro dětskou postel o velikosti 140x200cm je ideální volbou právě povlečení s rozměry 140x200cm.

Díky správné velikosti povlečení se dítěti bude pohodlně spát a nebude se v noci převalovat. Navíc se také sníží riziko úrazu, kdyby dítě v noci vypadlo z postele.

Materiál povlečení

Při výběru povlečení je také důležité brát v úvahu materiál, ze kterého je vyrobené. Nejlepší volbou je přírodní bavlna, která je pro dětskou pokožku nejšetrnější.

Vyberte si povlečení vyrobené z kvalitní bavlny s certifikátem OEKO-TEX Standard 100. Tento certifikát zaručuje, že povlečení neobsahuje žádné škodlivé látky, které by mohly dítěti ublížit.

Nápadité motivy pro malé i velké

Povlečení by mělo být nejen pohodlné, ale také hezké a motivující. Proto vybírejte povlečení s motivy, které dítěti vyhovují a zároveň mu přinášejí radost.

Vyberte si povlečení s motivy oblíbených pohádkových postaviček, zvířátek nebo sportovních týmů. Pro starší děti je vhodné povlečení s moderními motivy a nápisy.

Nabízíme Vám široký výběr dětského povlečení 140x200cm na našem e-shopu socialpoint.cz. Navštivte nás a najděte si ty nejhezčí motivy pro Vaše děti.