Rubriky
GALLERY

Nádoba na tříděný odpad EDWARD s výklopným víkem a objemem 190 l


Nádoba na tříděný odpad EDWARD

Nádoba na tříděný odpad EDWARD je moderní a praktickou pomůckou pro všechny, kdo se chtějí podílet na třídění odpadu a ochraně životního prostředí. S objemem 190 l je dostatečně velká, aby do ní vešel veškerý tříděný odpad, který vzniká v běžném domácnosti.

Nádoba na tříděný odpad EDWARD

Výklopné víko

Velkou výhodou nádoby na tříděný odpad EDWARD je výklopné víko, které umožňuje snadné a pohodlné odhazování odpadu. Víko je umístěno ve víku nádoby, což zajistí, že odpad nevypadne zevnitř a nevytvoří nepořádek okolo nádoby.

Tato nádoba na tříděný odpad je vyrobena ze speciálního plastu, který je velmi odolný a snadno se čistí. Lze ji umístit na zem, nebo ji zavěsit na stojan. Díky šedé a černé barvě víka se krásně hodí do každé prostředí.

Výklopné víko

Vhodná pro třídění odpadu

Nádoba na tříděný odpad EDWARD je ideální pro třídění všech druhů odpadu, jako jsou papír, plastové obaly, sklo, kovy apod. Díky ní můžete být aktivním ochráncem životního prostředí a přispět k lepšímu světu pro všechny.

Pro ty, kdo si potrpí na design a estetiku, je nádoba na tříděný odpad EDWARD tou správnou volbou. Je moderní a elegantní, a přitom velmi praktická a funkční. Za výhodnou cenu získáte výrobek, který vám bude sloužit po mnoho let.

Nádoba na tříděný odpad EDWARD - pohled zepředu

Nákup nádoby na tříděný odpad EDWARD je jednoduchý a rychlý. Stačí navštívit e-shop naší společnosti na odkazu www.naradi-cz.cz a objednat výrobek online. Do několika pracovních dnů vám bude doručen přímo domů. Tak neváhejte a pořiďte si nádobu, která vám usnadní třídění odpadu a pomůže chránit naše životní prostředí.