Rubriky
GALLERY

Moderní nástěnné osvětlení FELLINI – kombinace černého kovu a mědiření


Moderní nástěnné osvětlení FELLINI – kombinace černého kovu a mědi

FELLINI je černé nástěnné osvětlení, které se hodí do každé moderní místnosti. Jeho jednoduché a přitom vkusné provedení z černého kovu a měděného pásku udělá z každé místnosti luxusní prostor.

Další vlastnosti designového osvětlení FELLINI

Stínítko osvětlení FELLINI je robustnější než u jiných modelů, což dodá interiéru na robustnosti a pevnosti. Materiál, ze kterého je stínítko vyrobené, vám zajistí kvalitu a pocity bezpečnosti.

Pásek z mědi na stínítku osvětlení FELLINI je velmi zajímavý a dodává jemu i celé místnosti na kouzelnosti. Pozornost věnovaná detailům se odrazí na celkovém dojmu o interiéru a vytvoří z něho elegantní prostor, na který budete hrdí.

Další výhodou osvětlení FELLINI je jeho velmi jednoduchá instalace. Pokud si do místnosti zakoupíte několik kusů, můžete si s nimi nechat zahrát svou fantazii. Řadou zajímavých kombinací můžete vytvořit unikátní design pro každou místnost, která bude odrážet váš vkus a smysl pro detail.

FELLINI se hodí do jakékoliv místnosti, kde poslouží jako dokonalý zdroj světla a současně dodá interiéru na kráse. To osvětlení FELLINI zaručeně dokáže.

Navštivte web Velký nábytek a objednejte si nástěnné osvětlení FELLINI hned teď

Vzhledově nadčasové nástěnné osvětlení

FELLINI je pro ty z vás, kteří ocení vzhledově nadčasové osvětlení. Komunikujte s místností, napomáhejte interaktivitě s nábytkem a vytvořte pocit soudobosti. Osvětlení FELLINI je výběrem pro ty, kteří si přejí vytvořit prostředí, kde se budou cítit jako v bavlnce.

Elegantní interiér s černým nástěnným osvětlením a černým nábytkem

Určitě si rádi přejete, aby vaše interiéry vycházely z posledních trendů. Osvětlení FELLINI vám to umožní. Stylové detaily se vámi stanou moderní dekorací a udělají ze vašeho domova takový, jaký si přejete mít.

Závěr

Nástěnné osvětlení FELLINI je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají velmi jednoduché, ale elegantní řešení. Jeho design je ve stylu zakaleného skla s měděným páskem, takže může zahrnovat jakýkoliv moderní interiér. Je velmi robustní a poskytuje správné množství světla pro dokonalý kontrast. Objednejte si své nástěnné osvětlení FELLINI na Velký nábytek a užijte si nádhernou kombinaci černého kovu a mědi.

Vytvořte si ve vašem domě prostor, který splňuje vaše estetické požadavky