Rubriky
GALLERY

Krémově bílý keramický kelímek na kartáčky Wenko Lavars – elegantní doplněk koupelny


Krémově bílý keramický kelímek na kartáčky Wenko Lavars

Značka Wenko má v malíčku všechna kritéria pro praktickou a stylovou domácnost. Jaké kousky si připravila do nové koupelnové kolekce?

Elegantní doplněk koupelny

Nechte se okouzlit spojením uklidňujících neutrálních barevných tónů a jednoduchých linií. Nadčasová elegance povýší vaši koupelnu na soukromý lázeňský rezort.

Tato věta perfektně vystihuje novou kolekci od Wenko, která nabízí vybrané kousky pro dokonalou koupelnu. Jeden z nich je například krémově bílý keramický kelímek na kartáčky Wenko Lavars.

Kelímek je z keramiky, což zajišťuje jeho trvanlivost a snadnou údržbu. Krémově bílá barva dodá koupelně svěžest a elegantní vzhled. Kelímek je o průměru 8,8 cm a výšce 9,5 cm, což z něj dělá ideální velikost pro uložení zubních kartáčků, pasty nebo jiných drobných věcí.

Jeden z největších benefitů tohoto kelímku je jeho design. Jednoduché linie vypadají velice elegantně a minimalistický styl kelímku zařídí, že bude perfektně zapadat do většiny koupelen. Kelímek není pouze praktickým doplňkem, ale také skvělým designovým prvkem vaší koupelny.

Kelímek Wenko Lavars

Kelímek je vhodný jak pro rodinnou koupelnu, tak pro koupelnu v apartmánu. Je velice snadno přenositelný a také se snadno udržuje v čistotě.

A jestli se vám tento kelímek bude líbit, můžete se podívat po dalších skvělých kouscích v nové kolekci Wenko. Najdete tam například i držáky na toaletní papír, držáky na ručník, koš na prádlo a další praktické a stylové doplňky pro koupelnu.

Pro více informací o kelímku na kartáčky Wenko Lavars si můžete přečíst další detaily na stránkách esrom.cz.

Závěr

Krémově bílý keramický kelímek na kartáčky Wenko Lavars je skvělým příkladem, jak může být praktičnost spojena se stylovým designem. Kelímek je ideálním doplňkem každé koupelny a jeho minimalistický styl uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.