Rubriky
GALLERY

Světle růžová manšestrová rozkládací pohovka do „U“ Bobochic Paris Nihad Panoramique

Pohovka z kolekce Nihad vás na první pohled zaujme svým jemným manšestrovým potahem, který dodá v kombinaci s její příjemně robustní siluetou vašemu obývacímu pokoji ležérně nedbalý nádech francouzské elegance.

Doplňující informace: Materiál potahu: manšestrový textil, nohy z kovu.

Rozkládací pohovka pro překvapenou návštěvu

Navíc je pohovka rozkládací. Pokud se tedy přátelské posezení u vás doma protáhne, snadno během krátké chvilky hostům přichystáte pohodlné plnohodnotné lůžko.

Návod na rozložení pohovky: Nejdříve odstraňte sedáky a opěráky. Vyjměte rozkládací mechanismus a roztáhněte matraci. Přiložte opěráky a sedáky a už můžete přivítat své hosty na pohodlném lůžku.

Rozměry rozložené plochy jsou 140 x 330 cm.

Designový tip: Kombinujte různé druhy polštářů a dekorací pro získání dokonalé atmosféry. Světle růžovou manšestrovou pohovku lze podtrhnout tmavšími kovovými doplňky a dekoračními polštáři.

Světle růžová manšestrová rozkládací pohovka do U Bobochic Paris Nihad Panoramique

Nechejte se nalákat ilustračním videem:

Pohovka Bobochic Paris Nihad Panoramique s manšestrovým potahem má originální design a dokáže oslovit milovníky elegance, pohodlí a zároveň praktičnosti. Rozkládací mechanismus umožňuje využít každý centimetr vašeho obývacího pokoje a vytvořit tak pocit svobody a volnosti. Vyberte si svou pohovku Bobochic Paris Nihad Panoramique a užijte si pohodlí a krásu vašeho bydlení!

Zajímavý tip: Pořídíte-li si rovněž menší barevně sladěné křeslo, dokážete s přehledem vytvořit rovněž sedací soupravu.

Více informací o této krásné rozkládací pohovce naleznete zde.