Rubriky
GALLERY

Designový betonový držák na toaletní papír Lyon Béton Cloud XS pro moderní koupelny

I něco tak obyčejného, jako je držák na toaletní papíry, může vypadat zcela neobyčejně. I něco tak obyčejného může vypadat jako umělecké dílo. Nevěříte? Budiž vám tenhle kousek od Lyon Béton designovým důkazem!

Designový betonový držák na toaletní papír Lyon Béton Cloud XS

Dobré vědět: Vhodné pro ruličky o průměru 11,5 cm.

Lyon Béton – Elegantní nebo drsný beton

Lyon Béton z francouzského města Villefranche-sur-Saône je značkou, která se zaměřuje na výrobu designového nábytku a doplňků do interiéru z betonu. A bylo by škoda říkat, že jejich výrobky jsou pouze „praktické“. Skutečnost je totiž taková, že výrobky Lyon Béton nejsou jen praktické, ale také stylové a elegantní.

Povrch je natřený neviditelným matným lakem, který jej chrání před skvrnami. Po čase navíc vypadá ještě lépe, získá totiž trochu patiny, stejně jako třeba kůže nebo dřevo.

Betonový držák na toaletní papír Lyon Béton Cloud XS v koupelně

Tip: Produkty Lyon Béton je možné umístit jak do interiéru, tak exteriéru, a to za předpokladu mírných klimatických podmínek. Mimo sezónu je nutné nábytek chránit před vnějšími vlivy, ideálně jej skrýt na suché místo, před čímž by měl být vyčištěn a na vzduchu osušen. Pokud je mimo sezónu nábytek venku, je nutné jej přikrýt voděodolným, prodyšným přehozem ze 100% polyesteru.

Betonový držák na toaletní papír Lyon Béton Cloud XS

Betonový držák na toaletní papír Lyon Béton Cloud XS je právě takovým výrobkem, který skvěle ilustruje všechny tyhle výše uvedené věci. Tento držák je nejen praktickým kusem výbavy do vašeho záchodku, ale také skvělým způsobem, jak dodat vaší koupelně nějaký ten „wow“ efekt.

Pokud se objeví jakékoli póry, maličké prasklinky či barevné odchylky, je to díky přirozeným, neodmyslitelným a kouzelným vlastnostem materiálu, jakým beton je.

Detail betonového držáku na toaletní papír Lyon Béton Cloud XS

Tento designový držák na toaletní papír je vyroben z betonu, přičemž jeho povrch je zcela hladký a matný. Držák je určen pro ruličky o průměru 11,5 cm. Díky svému netradičnímu vzhledu lze Lyon Béton Cloud XS kombinovat s mnoha styly koupelen. Ať už máte moderní koupelnu, kterou chcete doplnit o nějaké neobyčejné kousky, nebo tradiční koupelnu, kterou chcete osvěžit, tento držák na toaletní papír je pravděpodobně tou správnou volbou pro vás.

Tak co říkáte? Přemýšleli jste někdy o tom, že byste nahradili obyčejný držák na toaletní papír za něco trochu netradičnějšího? Pok