Rubriky
GALLERY

Stylizovaný regál MEBLINE ROME 01 dub sonoma pro moderní interiéry

Regál ROME 01 z kolekce MEBLINE je moderním a stylovým doplňkem pro váš interiér. Jeho rozměry jsou šířka 41cm, výška 184cm a hloubka 30cm. Díky těmto rozměrům je ideální pro menší místnosti, kde chcete využít každý centimetr prostoru.

Barevné provedení a materiál

Barevné provedení regálu ROME 01 je dub Sonoma. Tento barevný odstín se perfektně hodí k modernímu designu a dodává místnosti příjemnou atmosféru. Regál je vyroben z laminované desky o síle 16mm a 28mm. Materiál je velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě. Díky tomu zůstane regál v perfektním stavu po mnoho let užívání.

Dýha PCV hrana a možnost kombinace s dalšími prvky kolekce ROME

Dýha PCV hrana se používá k lepení a zakončování hran regálu. Regál ROME 01 jej má incializovaný na celé délce. Je to proto, aby hrany byly hladké a aby se regál dobře vyjížel. Regál lze kombinovat s dalšími prvky kolekce ROME. Tuto kolekci můžete libovolně kombinovat a vytvořit si tak skvělý nábytek do vašeho interiéru.

Regál MEBLINE ROME 01

Přemýšlíte, jak by se regál ROME 01 hodil k vašemu nábytku? Navštivte stránku našeho eshopu a získejte více informací o tomto stylovém nábytku. Objednejte si regál ROME 01 ještě dnes a vylepšete si svůj interiér.