Rubriky
GALLERY

Jídelní židle Miotto Aviano – hořčicový hit s područkami!

Jídelní židle Miotto Aviano vás zaujme na první pohled svým kvalitním zpracováním a elegantním designem. Židle Aviano je celá včetně podnože čalouněná žlutou jemnou látkou a celkový vzhled působí díky tomu jednotně a velice stylově.

Tato jídelní židle bude skvěle doplňovat moderní interiéry. Díky praktickým područkám získáte maximální komfort a prožitek z posezení. Miotto Aviano bude ideálním společníkem v komerčních i nekomerčních prostorech.

Jídelní židle Miotto Aviano

Skvělý doplněk pro moderní interiéry

Jídelní židle Miotto Aviano je stylovým a elegantním nábytkovým kouskem, který se skvěle hodí do moderních interiérů. Židle je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí vynikající komfort díky polstrovanému sedáku i opěradlu.

Tento model židle je k dostání v trendy hořčicové barvě, která dodá vaší kuchyni nebo jídelně zajímavý a originální prvek. Barevné řešení se snadno sladí s dalším nábytkem i dekoračními prvky, které již máte v místnosti.

Pohodlné a praktické řešení s područkami

Jídelní židle Miotto Aviano s područkami

Jídelní židle Miotto Aviano s područkami nabízí vynikající pohodlí během jídla i delšího posezení s rodinou či přáteli. Područky, které jsou součástí židle, vám zajistí stabilnější a pohodlnější sedení a také pomohou při vstávání ze židle.

Stylové kovové nohy s otáčením umožní snadné a rychlé otáčení směru sedení a umístění židle do těsné blízkosti stolu. Židle je vhodná pro kuchyně, jídelny nebo restaurace.

Jak na údržbu jídelní židle Miotto Aviano

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Židli je třeba pravidelně udržovat čistou, aby si zachovala svůj stylový vzhled a pohodlné posezení. Pokud se židle znečistí, stačí použít bavlněný hadřík, který navlhčíte ve vlažné vodě. Pro hloubkové čištění je vhodné použít vysavač s vhodným nástavcem.

Jídelní židle Miotto Aviano s područkami je skvělou volbou pro moderní interiéry a nabízí pohodlné a stylové posezení při jídle či posezení s přáteli.