Rubriky
GALLERY

Umyvadlo Kaldewei Silenio 3043 – elegantní volba pro moderní koupelnu

Umyvadlo na desku bez přepadu o šířce 90 cm, hloubce 46 cm a výšce 12 cm v alpské bílé. Toto umyvadlo je ideální volbou pro moderně zařízenou koupelnu. Jeho čisté linie a minimalistický design dodají prostoru estetický vzhled a vkusnou eleganci. Umyvadlo je vyrobeno z kvalitního materiálu Kaldewei, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškození.

Povrch se snadnou údržbou. Umyvadlo Kaldewei Silenio 3043 má hladký povrch, který je velmi snadno udržovatelný. Stačí k němu použít běžné čisticí prostředky a nenáročně se tak postaráte o jeho dlouhodobou čistotu a lesk.

Umyvadlo Kaldewei Silenio 3043

Balení bez sifonu a baterie. Umyvadlo Kaldewei Silenio 3043 je nabízeno bez sifonu a baterie. Tyto doplňky si můžete vybrat samostatně a přizpůsobit tak svým potřebám. Díky tomu máte možnost si vytvořit vlastní originální kombinaci koupelnového vybavení.

Elegantní a praktické řešení pro moderní koupelny

Umyvadlo Kaldewei Silenio 3043 je skvělou volbou pro moderní koupelny, které vyznávají minimalistický design, ale zároveň si potrpí na kvalitu a praktičnost. Díky tomuto umyvadlu získáte do vaší koupelny dokonalé elegantní řešení, které uživatelům nabídne vysokou úroveň komfortu a pohodlí.

Vyberte si umyvadlo Kaldewei Silenio 3043 a dodate své koupelně eleganci a vkusnou atmosféru!

Chci si objednat umyvadlo Kaldewei Silenio 3043 ještě dnes!