Rubriky
GALLERY

Rohová sedací souprava LACANTE: Komfort a styl v levém provedení Savoi 100

Rohová sedací souprava LACANTE patří mezi nejpopulárnější kusy nábytku pro moderní bydlení. Její nespornou výhodou je spojení vysokého komfortu s moderním designem. Souprava se hodí nejen do prostorných apartmánů, ale také do menších bytů.

Pohodlná sedací souprava do tvaru U

Sedací souprava je tvarově-řešena do tvaru „U“. Toto řešení se stává stále populárnějším. Každý, kdo si pořídí rohovou sedací soupravu, má jistotu, že se na ni posadí celá rodina.

Rohovou sedací soupravu LACANTE můžete pořídit v levém provedení Savoi 100. Tady si můžete být jisti, že budete mít nejen spoustu prostoru pro sebe, ale také pro celou rodinu anebo přátele.

Rozklad na lůžko a úložný prostor

Jedna z největších výhod rohové sedací soupravy LACANTE spočívá v tom, že ji můžete velmi snadno přeměnit na lůžko pro hosty. Díky tomu ušetříte spoustu místa, a zároveň si můžete být jisti, že se Vaši hosté budou skvěle vyspat.

Navíc, rohová sedací souprava LACANTE nabízí i úložný prostor – nejen v místě, kde se rozkládá na lůžko, ale také v praktických úložných prostorech, které jsou schované pod sedacím zařízením.

Nástavitelné opěrky

Tento model rohové sedací soupravy má i nástavitelné opěrky. Tyto opěrky Vám umožňují nastavit sedačku podle toho, jak se Vám pohodlně sedí. Nastavitelné opěrky také pomáhají zabránit bolestem zad, krčních svalů a obratlů, přičemž tuto funkci ocení především osoby, které potřebují sedět v různých pohodlných pozicích.

Rohová sedací souprava LACANTE v levém provedení Savoi 100, je vyrobena ze kvalitních materiálů, které odolají každodennímu používání, a její moderní design jí umožňuje hodit se do spousty bytových interiérů.

Nečekejte a pořiďte si ji hned.

Pohodlné lůžko

Křeslo