Rubriky
GALLERY

Stylová a praktická lavice z týku pro dva: Představujeme DIVERO dvoumístnou sklopnou lavici

Tato extravagantní, pohodlná a robustní teaková lavička dodá vaší zahradě, zimní zahradě, terase nebo balkonu přirozenou relaxační atmosféru. Zve vás k odpočinku, relaxaci nebo popovídání s přáteli, známými nebo sousedy.

Již nyní můžete získat tuto sklopnou lavici z týku na adrese: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/divero-dvoumistna-sklopna-lavice-z-tyku

Dlouhá životnost

Aby vaše zahradní lavička vydržela dlouho, doporučujeme pravidelnou údržbu teakovým olejem. Ten nejen prodlužuje životnost vašeho teakového nábytku, ale také zdůrazňuje žilkování dřeva. Použité dřevo pochází z kontrolovaného pěstování dřeva.

Ochranný kryt pro lavici

Ochranný kryt na lavici je ideální pro ochranu vaší zahradní lavice před vlivy počasí. Lavici lze pohodlně složit a tak uschovat kamkoliv – znázorněno v naší galerii fotografií.

Technické údaje

Rozměry: 120 x 60 x 45 cm (d x š x v)

Šířka (složená): přibližně 18 cm

Celková výška: cca 90 cm

Hloubka sedadla: cca 61 cm

Hmotnost balení: cca 23 kg

Lavice je dodávána rozložená

Obsah balení

1 x lavice

Toto je skvělá lavice pro ty, kteří si chtějí užít odpočinku v přírodě a zároveň mít stylový a praktický nábytek na své zahradě. Díky svému vzhledu a kvalitnímu materiálu se stane ideální volbou pro každého, kdo hledá něco extra. Nezapomeňte, že vaše nová zahradní lavice z teakového dřeva potřebuje zaslouženou péči, aby vám sloužila co nejdéle.

Divero lavice z týku

Divero lavice z týku složená