Rubriky
GALLERY

ASIR Nástěnné svítidlo 208-SS2 černá – moderní osvětlení s elegancí

Nástěnná svítidla jsou skvělým způsobem, jak osvětlit chodby a další místnosti, kde není dostatek místa pro návěsy světelných zdrojů. Pokud hledáte moderní a elegantní řešení, potom je pro vás ideálním řešením ASIR Nástěnné svítidlo 208-SS2 černá.

Popis produktu

ASIR Nástěnné svítidlo 208-SS2 černá se skládá z půlkulových svícenů, které jsou vyrobeny z těla MDF o tloušťce 3mm. Celkové rozměry svítidla jsou 19,5 x 19,5 x 16,5 cm. Výška celého svítidla je 19,5 cm a lze využít žárovky E27 s maximální výkonem 45-60 W.

Vyberte si ASIR Nástěnné svítidlo 208-SS2 černá pro docílení dokonalého osvětlení vašeho interiéru!

Zapojení a instalace

Při zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky je velmi důležité, aby toto bylo prováděno pouze odborníkem. Pokud nejste zkušený s elektroinstalacemi, je lepší si zavolat elektrikáře, aby tento proces provedl za vás.

Žárovka

Je třeba poznamenat, že žárovka není součástí dodávky svítidla. Musíte si ji tedy zakoupit samostatně. Při výběru žárovek se zaměřte na jejich výkon a svitivost. Vyberte si takové žárovky, které budou rámci svítidla plně funkční a které dodají vašemu interiéru potřebnou atmosféru.

Závěr

ASIR Nástěnné svítidlo 208-SS2 černá je ideálním řešením pro osvětlení vašeho interiéru. Díky své moderní a elegantní konstrukci se hodí do každého moderního interiéru. Pokud hledáte svítidlo, které bude nejen funkční, ale i esteticky působivé, určitě vám toto svítidlo doporučujeme.