Rubriky
GALLERY

Oranžovo-béžový NORTHRUGS Hatta venkovní koberec – recenze a vlastnosti!

Tento stylový koberec od značky NORTHRUGS hned na první pohled zaujme svým decentním designem, ale pozor – je to pěkný tvrďák!

Odolný design pro jakékoliv použití

Je totiž vyrobený z odolného polypropylenu, a tak se nezalekne vody, nečistot a i po letech si zachová stejnou krásnou barvu. Můžete ho tak využít nejen v interiéru, ale klidně i kdekoliv venku. Zkrátka vás nenechá ve štychu nikde!

S tímto koberecem můžete být jistí, že se vyrovná všem podmínkám a použití. Perfektně se hodí na terasu, balkón, do zahrady, na patio nebo jen tak, do obývacího pokoje u krbu. Nebudete limitováni absolutně ničím!

Stylový design

Design NORTHRUGS Hatta není tak výrazný, že by byl na obtíž. Je to právě naopak, subtilní barva a klasický design z něj dělají skvělý doplněk pro moderní interiér nebo minimalistický vzhled venkovního prostoru.

Oranžová a béžová barvy se skvěle hodí do přírodního prostředí, ale slouží také jako hezký kontrast k jednoduchému designu moderního interiéru. Určitě oceníte, jak koberec kouzluje s barvami a vytvoří útulné prostředí, kdekoliv ho položíte.

Jak koberec udržovat

Jak jsme již zmínili, NORTHRUGS Hatta koberec je velmi odolný, ale rozhodně není nezničitelný. Aby koberec vydržel v původní kráse co nejdéle, je vhodné ho i přesto udržovat.

Nejlepším řešením je pravidelně jej vysávat a také ho prát v pračce. Díky odolnosti materiálu se nemusíte obávat, že by mu praní ublížilo. Samozřejmostí je, že je nutné před praním zkontrolovat, zda je vše na kliku, a použít šetrné mýdlo s navolitelnou teplotou vody.

Investice do tohoto koberec se rozhodně vyplatí! Využití venku i uvnitř, odolnost materiálu, subtilní design a mnoho dalších vlastností dělá z NORTHRUGS Hatta koberec skvělou volbu pro každého, kdo hledá spolehlivý a stylový kus do svého domova.

NORTHRUGS Hatta venkovní koberec

Přesvědčte se sami o kvalitě a stylovosti tohoto koberece a navštivte náš web, kde najdete detailní informace o NORTHRUGS Hatta kobereci a mnoho dalšího zboží pro váš domov.