Rubriky
GALLERY

Bílo-hnědý borovicový pracovní stůl Støraa Gava o délce 120 cm

Borovicový psací stůl z kolekce Støraa Gava přináší do pracoven i dětských pokojů klasický design v moderním pojetí. Jeho masivní materiál je ošetřen olejem v karamelovém odstínu, který podtrhuje krásu tohoto přírodního materiálu.

Klíčové vlastnosti

Jedinečný design tohoto pracovního stolu kombinuje klasickou eleganci s moderním pojetím designu. Díky tomu vypadá stůl velmi atraktivně a může se stát hlavním kamenem vaší místnosti.

Vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě stolu zajistí, že stůl bude vydržet mnoho let. Borovicové dřevo je známé pro svou pevnost a odolnost, a když se k němu přidá ještě kvalitní olejové ošetření, stůl bude vypadat skvěle i po letech používání.

Praktický design tohoto stolu zahrnuje dvě velké zásuvky pro uskladnění dokumentů, poznámek, a dalších pracovních potřeb. Okolo stolu je také dostatek místa pro pohodlné sezení a práci, což z něj dělá skvělou volbu pro pracovní místnosti a domácí kanceláře.

Specifikace

Rozměry: Délka 120 cm x Šířka 60 cm x Výška 75 cm

Vybavení: 2 zásuvky

Materiál: Borovicové dřevo

Barva: Bílo-hnědá

Tento bílo-hnědý borovicový pracovní stůl Støraa Gava o délce 120 cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktický pracovní stůl. Pro více informaci o koupi stolu navštivte tuto stránku.

Bílo-hnědý borovicový pracovní stůl Støraa Gava o délce 120 cm

Tento bílo-hnědý borovicový pracovní stůl Støraa Gava o délce 120 cm je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a elegantní pracovní stůl. Jeho moderní design se skvěle hodí do každého interiéru, a vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě stolu zajistí, že bude sloužit mnoho let.

Nečekejte a objednejte si bílo-hnědý borovicový pracovní stůl Støraa Gava o délce 120 cm ještě dnes. Na této stránce najdete více informací o tomto produktu a můžete ho jednoduše objednat online.