Rubriky
GALLERY

Oranžová deka s bavlnou od AmeliaHome Franse, rozměr 150 x 200 cm


O produktu

Oranžová deka s příměsí bavlny od AmeliaHome Franse je perfektním doplňkem pro váš interiér. Díky příměsi bavlny je deka měkká a příjemná na dotek. Velikost 150 x 200 cm z ní činí ideální kus pro zahřátí v zimních měsících nebo jako přehoz pro návštěvy.

Barva a design

Toto poňímavé oranžové zbarvení vytváří krásný a optimistický vzhled, který dodá vašemu domácností na energii a živosti. Design deky s příznačnou geometrickou linkou dodává moderní a aktuální vzhled.

Specifikace

Výrobce: AmeliaHome
Rozměr: 150 x 200 cm
Materiál: 70% bavlna, 30% polyester
Barva: oranžová

Odkaz na nákup

Pokud byste chtěli tuto oranžovou deku s bavlnou od AmeliaHome Franse, rozměr 150 x 200 cm zakoupit, navštivte prosím tuto stránku: https://www.velkynabytek.cz/produkt/oranzova-deka-s-primesi-bavlny-ameliahome-franse-150-x-200-cm

Obrázky

oranžová deka
oranžová deka 2

Závěr

Tato oranžová deka s bavlnou od AmeliaHome Franse, rozměr 150 x 200 cm je výbornou volbou pro každého, kdo hledá moderní a pestrý kousek, který dokáže dodat energii a živost do vašeho interiéru. Kromě toho je deka velmi měkká a příjemná na dotek, takže je ideálním kusem pro zahřátí v zimních měsících. Navíc je produkt k dispozici na stránce https://www.velkynabytek.cz/produkt/oranzova-deka-s-primesi-bavlny-ameliahome-franse-150-x-200-cm, tak neváhejte a zakupte si ji ještě dnes!