Rubriky
GALLERY

Světle šedá rohová pohovka Ghado Tendo 305 cm, levá strana

Rohová trojmístná pohovka Ghado Tendo je kombinací dobrého vkusu a elegance. Velké sedací polštáře jsou odnímatelné a dodávají pocit měkkosti a pohodlí. Tenké a štíhlé kovové nohy jsou v kontrastu s prominentní hlavní částí a vytvářejí rovnováhu mezi pohodlím a sofistikovaností. Látkové čalounění dodá pohovce na osobitosti a vynese její komfortní vlastnosti o stupeň výš. Pohovka Tendo se perfektně hodí i do průmyslových interiérů, a protože je k dispozici v mnoha variantách, můžete ji snadno přizpůsobit svým individuálním potřebám.

Pohodlí a eleganci zaručuje kvalitní materiál

Pohovka Ghado Tendo disponuje velkými, měkkými sedacími polštáři, které se vám budou snadno ukládat. Materiál, ze kterého jsou tyto polštáře vyrobené, je kvalitní a odolný proti opotřebení. Díky tomu si budete moci užívat pohodlí a měkkost pohovky po mnoho let. Látkové čalounění, kterým je pohovka Ghado Tendo opláštěna, je taktéž velmi kvalitní a zaručuje dokonalý vzhled pohovky.

Kombinace do bytových interiérů

Pro své světle šedé odstíny se rohová pohovka Ghado Tendo perfektně hodí do moderních interiérů, ale taktéž se dokonale kombinuje s tradičními stylovými výzdobami. Kovové nohy, které jsou pevně spojené s pohovkou, dodávají dojem štíhlého designu. Je to ideální volba pro ty, kdo hledají stylovou a elegantní pohovku, která zároveň dodává vysokou míru pohodlí.

Varianty, které si můžete přizpůsobit

Pohovka Ghado Tendo se vyrábí v mnoha variantách, abyste si ji mohli přizpůsobit své individuální potřeby. Nabízí se v několika barvách, a proto si z ní můžete vybrat tu, která se dokonale hodí k vašemu interiéru. Kromě toho můžete pohovku Tendo objednat i jako pravou stranu, pokud vám tato verze více vyhovuje.

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto si pečlivě přečtěte obchodní podmínky, aby vám byla zaručena kvalita a spokojenost s vaším nákupem.

obrázek pohovky Ghado Tendo

Nakupovat můžete na webu Sidonia.