Rubriky
GALLERY

Kvalitní dřez Latham o rozměrech 86×43,5 cm

Pro kuchyni je důležité mít kvalitní dřez, který vydrží dlouhodobé používání a zároveň se dobře hodí k celkovému designu interiéru. Proto Vám přinášíme nadčasový dřez Latham o rozměrech 86×43,5 cm, který bude dokonalým doplňkem vaší kuchyně.

Nerezový dřez

Tento dřez vám nabízí nejen skvělou kvalitu, ale také moderní design. Díky nerezovému materiálu a minimalistickému vzhledu bude dokonalým doplňkem jakéhokoliv stylu vaší kuchyně. Materiál Cr Ni 18/10 má vynikající fyzikální vlastnosti a je velice trvanlivý, takže se nemusíte bát, že by se dřez nějak rychle poškodil.

Přidejte si tento skvělý dřez Latham do své kuchyně už dnes kliknutím na tento odkaz: https://www.nabytekhned.cz/produkt/drez-latham-86m43-5-cm.

Technické specifikace

  • Obvodový rozměr dřezu: 860×435 mm
  • Rozměr dřezové nádoby: 365x335x150 mm
  • Minimální šířka skříňky: 500 mm
  • Průměr odpadu: 60 mm
  • Tloušťka: 0,6mm – 0,68mm

Horní přepad

Jednou z výhod tohoto dřezu je i jeho horní přepad, který umožní snadné čištění a zabrání vodě, aby se vytvořila kaluž pod dřezem.

Reverzibilní provedení

Další skvělou vlastností je reverzibilní provedení. To znamená, že můžete dřezovou nádobu umístit jak vpravo, tak i vlevo podle vašich potřeb. To se hodí především pro kuchyně s více designovými možnostmi.

Kompletní zápachová armatura

Nejenže dostanete kvalitní dřez, ale v ceně je také kompletní zápachová armatura s přípojkou na pračku či myčku a montážní příslušenství. Nemusíte se tedy bát, že byste museli investovat navíc do dalších doplňků.

Systém EASY FIX

Zkrátíte si čas i úsilí při montáži díky systému EASY FIX, kterým je polyuretanové těsnění nalepené po celém obvodu dřezu. Montáž tak bude rychlejší a jednodušší.

Záruka 24 měsíců

Na tento skvělý dřez Latham Vám přinášíme záruku 24 měsíců, takže si můžete být jisti, že jste si pořídili kvalitní výrobek s dlouhou životností.

Kuchyň s dřezem Latham

Investicí do kvalitního dřezu se vyhnete pozdějším problémům a používání kuchyně Vám bude mnohem komfortnější. Proto neváhejte a pořiďte si hned teď dřez Latham o rozměrech 86×43,5 cm.