Rubriky
GALLERY

Stylový a praktický doplněk do každého interiéru – Ratanový věšák


Ratanový věšák je praktickým doplňkem do každého interiéru. Jeho univerzálnost spočívá v tom, že se hodí do každé místnosti, ať už jde o obývací pokoj, ložnici, chodbu nebo koupelnu. Ratanový věšák dokáže zútulnit a zkrášlit prostor, zároveň poslouží jako praktické úložiště pro oblečení, kabelky, klobouky či deštníky.

Zdroj inspirace – příroda

Krása přírody je nesmírně inspirativní. A právě z přírody pochází i materiál, ze kterého je ratanový věšák vyroben. Ratan je druh trávy, který roste v tropických oblastech, převážně v Asii. Jeho vlákna jsou velmi pevná a pružná, což z něj dělá ideální materiál pro výrobu nábytku a doplňků do interiéru.

Stylový design

Ratanový věšák je nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem. Jeho přírodní materiál a ruční zpracování dodávají věšáku jedinečnost a osobitost. Ratanový věšák se skvěle hodí do interiérů ve stylu boho, etno, ale i moderních interiérů s minimalistickým designem. Je možné vybírat z různých barevných variant, aby se co nejlépe sladil s ostatním nábytkem a doplňky v místnosti.

Praktické využití

Ratanový věšák se hodí do každého interiéru, ale jeho praktické využití je nezastupitelné. Díky svému designu a pevnosti se na něj můžete pověsit i těžší kabáty či bundy. Věšák lze umístit na různá místa v místnosti – na zeď, do rohu, nebo jako samostatný doplněk. Ratanový věšák zároveň poskytuje příjemný kontrast k moderním materiálům, jako jsou kovy a sklo.

Krása a praktičnost ratanového věšáku je nesporná. Pokud hledáte stylový a praktický doplněk do svého interiéru, určitě je to ta správná volba. Ratanový věšák můžete zakoupit v mnoha obchodech s bytovým nábytkem, ale i na internetu. Jedním z nich je také Salon 5 Element, kde najdete širokou nabídku ratanových věšáků v různých provedeních a barevných variantách.