Rubriky
GALLERY

Stylové úložiště nejen pro alkoholiky – Barová skříňka


Barová skříňka je jedním z těch skvělých nápadů, které vám změní život. Pokud máte rádi drinky a chcete mít všechny ingredience na jednom místě, tato skříňka je pro vás jako stvořená. Ať už jste profesionální barman, nebo jen občasný konzument, tato skříňka vám umožní mít vše, co potřebujete, na dosah ruky.

Design skříňky

Barová skříňka není jen praktická, ale také krásná. Je vyrobena z kvalitního dřeva, které je potaženo elegantním lakem. Skříňka má dvě dveře, které se otevírají pomocí úchytů z mosazi. Vnitřek skřínky je rozdělen na několik oddílů, ve kterých lze uskladnit lahvové i sáčkové drinkové ingredience.

Funkčnost skříňky

Barová skříňka je navržena tak, aby v ní bylo přehledné uskladnění všech ingrediencí. Na dveřích skřínky jsou umístěny držáky na lahvové ingredience a na vnitřní straně dveří jsou kapsy na sáčkové ingredience. Vnitřek skřínky je rozdělen na oddíly, které jsou vhodné pro uskladnění sklenic, míchaček, šejkrů a dalších nástrojů potřebných pro míchání drinků. Skříňka je také vybavena zásuvkou na led, ve které můžete uchovávat ledové krychle.

Pro koho je barová skříňka určena?

Barová skříňka není určena jen pro alkoholiky, ale pro každého, kdo má rád drinky a chce si je připravovat doma. Skříňka je vhodná pro profesionální barmany, ale také pro lidi, kteří si chtějí připravit drinky pro své přátele nebo rodinu. Skříňka je také skvělým dárkem pro každého, kdo má rád drinky a má smysl pro styl.

Kde koupit barovou skříňku?

Barovou skříňku můžete zakoupit na našem eshopu DOMEXIM. Skříňka je vyrobena z kvalitního dřeva a je skvělým doplňkem pro každý domácí bar. Pokud si ji objednáte na našem eshopu, doručíme vám ji až domů. Pokud máte nějaké dotazy ohledně skříňky, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám poradíme.

Nenechte si ujít možnost mít všechny ingredience na jednom místě. Objednejte si barovou skříňku ještě dnes a užijte si své oblíbené drinky kdykoliv a kdekoliv.

Navštivte náš eshop DOMEXIM a objednejte si barovou skříňku ještě dnes!