Rubriky
GALLERY

Šatní skříň SVEZIA II s elegantním zrcadlem – černá/bílá designová praktičnost pro váš domov!

Je tu zase ta chvíle, kdy se musíte rozhodnout, kde budete skladovat své oblečení. Pokud hledáte něco elegantního, praktického a moderního, máme pro vás řešení. Šatní skříň SVEZIA II v černé/bílé barvě s elegantním zrcadlem se stane skvělým doplňkem pro váš domov, a navíc se v ní budete moci skladovat hned několik měsíců.

Barva: černá/bílá

Barva je pro mnoho lidí jedním z kritérií, na které si dají pozor. Není to ale jenom to, co nás zajímá, pokud hledáme, jakou šatní skříň si pořídit. V případě SVEZIA II máte na výběr mezi dvěma barvami – černá a bílá, což vám umožní, aby jste si vybrali tu správnou pro váš interiér.

Rozměry (šxhxv): 150 x 58 x 200 cm

Velikost šatní skříně je dalším důležitým faktorem. Musíme si být jisti, že se vejdeme v obývacím pokoji, ložnici nebo kdekoliv jinde, na místo kam si skříň umístíme. SVEZIA II má velikost 150 x 58 x 200 cm, takže by nemělo být problémem jí umístit kamkoliv chcete.

Materiál: – laminovaná deska o tloušťce 16 mm, hrany ABS – hliníkové kolejnice Sevroll – úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří

SVEZIA II je vyrobena z kvalitních materiálů, takže nemusíte mít obavy, že by se rychle opotřebovala. Použitý materiál zahrnuje laminovanou desku o tloušťce 16 mm, hrany ABS a kolejnice Sevroll. Dveře jsou vyrobeny z hliníku a jsou doplněny úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří.

Abychom vám ukázali, jak skříň vypadá zevnitř, sledujte tento odkaz, který vás přivede na náš eshop BREGA.cz. Tam si můžete prohlédnout, jak je skříň SVEZIA II uspořádána zevnitř.

Obrázek vnitřního uspořádání skříně je ilustrativní, jiná barva!

Myslete na to, že obrázek uvnitř šatní skříně je pouze ilustrativní a barva může být jiná. Doporučujeme si důkladně prohlédnout všechny obrázky a číst popisy, abyste si byli jistí, že si vyberete právě tu správnou šatní skříň SVEZIA II.

Nakonec je potřeba zmínit, že skříň se dodává v demontu. Není to ale nic složitého, pokud budete mít trochu trpělivosti a budete postupovat podle pokynů. A ještě jednu dobrou zprávu k závěru – pořízením šatní skříně SVEZIA II budete mít konečně prostor na uložení všeho svého oblečení a doplňků!