Rubriky
GALLERY

Rozkládací pohovka Venda – komfortní a elegantní kousek do vašeho obývacího pokoje s béžovým textilním potahem

Tato rozkládací pohovka je pro váš obývací pokoj jako stvořená! 3místná pohovka o šířce cca 207 cm má potah z polyesteru v uklidňující béžové barvě a díky čalounění z pěnové hmoty a spodnímu pružení Nosag poskytuje velice komfortní posez.

Odkaz na produkt:

V případě zájmu můžete tento kousek zakoupit na stránkách našeho e-shopu: https://www.isolund.cz/produkt/venda-rozkladaci-pohovka-textil-bezova.

V případě potřeby pohovku snadno přeměníte na příčné lůžko s plochou cca 150 x 205 cm. Výhoda: v ceně jsou zahrnuty opěradlové i područkové polštáře a praktický úložný prostor a díky čalouněným zádům můžete pohovku umístit kdekoliv v místnosti podle vašich požadavků.

Vkusná a pohodlná rozkládací pohovka! Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek.

Specifikace produktu:

  • Potah: ALFA 03 BÉŽOVÁ, NOSAG
  • Nohy: ČERNÁ MAT., HUBMATIK, BK
  • Plocha lůžka: 150×205 cm

Venda rozkládací pohovka

Investice do kvalitního nábytku se vyplatí a s touto rozkládací pohovkou určitě neuděláte chybu. Můžete si být jisti, že bude sloužit vaší domácnosti po dlouhá léta až do vašeho naprostého spokojenosti. Navíc, s úložným prostorem a všemi příslušenstvími máte jistotu, že se nebudete muset poohlížet po dalším nábytku pro váš obývací pokoj.