Rubriky
GALLERY

Otočte se ke komfortu s novým kancelářským křeslem na kolečkách


Je to pravda, že většina z nás tráví většinu svého pracovního času seděním u počítače. Proto je velmi důležité, aby bylo kancelářské křeslo, na kterém sedíme, pohodlné a ergonomické.

Ergonomie je klíčová

Když je křeslo ergonomické, znamená to, že je navrženo tak, aby se přizpůsobilo tvaru našeho těla a umožnilo nám pracovat v pohodlí a bez bolesti zad, krku a ramen.

Je důležité, aby křeslo mělo nastavitelné opěradlo, aby bylo možné nastavit sklon a výšku sedu a aby bylo vybaveno opěrkou hlavy.

Pohodlnost je klíčová

Ale ergonomie není jediným důležitým faktorem. Křeslo by také mělo být dostatečně pohodlné, aby nám umožnilo pracovat celý den bez únavy.

Proto je dobré zvolit křeslo s dostatečně širokým a hlubokým sedákem, který nám umožní pohodlně sedět i při delší práci. Mělo by také být vybaveno dostatečně měkkou a poddajnou podložkou, aby se přizpůsobilo tvaru našeho těla.

Mobilita je klíčová

Dalším důležitým faktorem je mobilita. Když pracujeme na počítači, často se musíme otočit nebo posunout k různým místům v kanceláři.

Proto je dobré zvolit křeslo na kolečkách, aby bylo snadné se pohybovat po kanceláři a přitom udržovat správnou pozici těla.

Závěr

Zkrátka, dobré kancelářské křeslo by mělo být ergonomické, pohodlné a mobilní. Proto, když hledáte nové křeslo pro svou kancelář, měli byste zvážit tyto faktory.

V našem obchodě najdete široký výběr kancelářských křesel na kolečkách, které splňují všechny požadavky na pohodlnou a ergonomickou práci.