Rubriky
GALLERY

Nová umyvadlová baterie MEXEN LILY v černé/chromové barvě


Umyvadlová baterie MEXEN LILY ve vysoké variantě má zajímavý tvar. Baterie se hodí, díky svému originálnímu vzhledu, spíše do moderněji zařízených interiérů koupelen. Produkt je vyroben z kvalitních materiálů.

Technická data

Materiál: Mosaz

Hlava: Keramická

Aerátor: Ano

Povrchová úprava: černá/chrom

Výška: 280 mm

Rozsah výtoku: 190 mm

Originální vzhled

Nová umyvadlová baterie MEXEN LILY ve vysoké variantě má velmi zajímavý tvar, který bude určitě upoutávat vaši pozornost. Baterie má černou/chromovou povrchovou úpravu a je vyrobena z kvalitních materiálů, aby vám sloužila co nejdéle. Pokud máte v koupelně modernější interiér, tato baterie na umyvadle bude zaručeně skvělou volbou.

Kvalitní materiály

Umyvadlová baterie MEXEN LILY je vyrobena z mosazi a má keramickou hlavu. To vše přispívá k tomu, že baterie je velmi kvalitní a vydrží vám mnoho let. Aerátor je integrován, takže voda z této baterie bude plynule a hezky proudit a vy budete mít příjemný pocit při mytí rukou.

Montáž je snadná

Montáž této umyvadlové baterie není nijak složitá, takže ji můžete nainstalovat sami. Pokud se vám však zdá, že byste to nezvládli, můžete si nechat instalaci usnadnit a oslovit odborníky, kteří vám s montáží pomohou. Každopádně, baterie MEXEN LILY je velmi funkční a praktická, takže určitě nebudete litovat vaší investice.

Umyvadlová baterie MEXEN LILY

Závěrem

Nová umyvadlová baterie MEXEN LILY ve vysoké variantě vám nabízí nejen originální vzhled, ale také kvalitní materiály a snadnou montáž. Pokud hledáte něco, co vám spraví náladu u každodenního mytí rukou, tato baterie na umyvadle bude zaručeně tou pravou volbou. Pokud byste si ji chtěli zakoupit, klikněte zde.