Rubriky
GALLERY

Nová sada zelených cestovních příborů Monbento Slim Box v 3 dílech


Ergonomický design pro pohodlné obědování na cestách

Aby se už nikdy nestalo, že si při obědvání na cestách zapomenete přibalit příbor či vám všechny čisté vidličky před nosem vyfouknou hladoví kolegové, nyní přichází Monbento s novou sadou zelených cestovních příborů Slim Box v 3 dílech.

Ergonomicky tvarovaná nerezová ocel přináší pohodlí a komfort při obědování na cestách nebo v práci. Tento set příborů poskytuje perfektní řešení ke svačinovému boxu Monbento Original, ale samozřejmě můžete využít i stávající krabičky.

Vše, co potřebujete na cesty

Sada obsahuje všechny základní díly příborů, které potřebujete k dokonalému obědu – nůž, vidlička a lžíce vyrobené z nerezové oceli, odnímatelnou silikonovou vložku a ochranný obal z PP/PC, který chrání příbory při přepravě.

Příbory jsou vybaveny ochrannou silikonovou vložkou, která chrání svačinový box před škrábanci a poškozením, zároveň také usnadňuje čištění a udržování příborů v čistotě.

Ekologický a praktický dárek

Tento praktický set je nejen velmi užitečný na cesty, ale zároveň i ekologický – snižuje množství odpadu, který vzniká použitím jednorázových plastových příborů.

Pokud tedy hledáte příjemný a ekologický dárek pro své blízké, nebo chcete vylepšit své vlastní obědování na cestách, 3dílná sada zelených cestovních příborů Monbento Slim Box je ideální volbou.

Nemusíte se obávat ani výběru barvy – sady jsou k dostání v několika různých variantách, z nichž určitě vyberete tu, která se vám líbí nejvíc.

A co je nejlepší, právě teď můžete novou sadu příborů zakoupit na stránkách www.maliboo.cz za zvýhodněnou cenu. Nezmeškejte tuto příležitost a připravte si dokonalé obědy na cesty!

Set příborů Monbento Slim Box

Příbory Monbento Slim Box