Rubriky
GALLERY

Kusový koberec Nasty 101153 Blau-80×150: Skvělá volba pro domácí a komerční prostory

Kusové koberce Nasty jsou nově dostupnou řadou od německého výrobce Hanse Home. Tyto koberce sázejí na jednoduchost – jsou k dostání v široké řadě barev, a to v mnoha různých velikostech nebo i v kruhovém tvaru. Vlas těchto koberců je krátký a vyrobený z polypropylenu, což zajišťuje velice snadnou údržbu.

Kusový koberec Nasty 101153 Blau-80×150 je jedním z koberců této řady. Jeho rozměry jsou 80×150 cm a barva je modrá. Tento koberec je ideální pro obytné pokoje, ložnice nebo dokonce i pro kancelářské prostory. Díky jeho krátkému vlasu a snadné údržbě je vhodný i pro domácnosti s dětmi nebo zvířaty.

Kromě designu je důležitá i kvalita

Kusový koberec Nasty 101153 Blau-80×150 je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje trvanlivost a odolnost proti opotřebení. Jeho polypropylenový vlas dokáže odolat i vysokému provozu a zachovat si svůj tvar a barvu i po mnoha letech.

Kromě toho, že je kobercová řada Nasty od Hanse Home estetická, je i velice praktická. Koberce jsou snadno čistitelné, stačí je vysávat a odstraňovat nečistoty při běžném úklidu. V případě větších skvrn se doporučuje použít vlhký hadřík a čistící prostředek.

Pro každou místnost ten správný kusový koberec

Kusový koberec Nasty 101153 Blau-80×150 není jediným kobercem z této řady. Pokud tedy hledáte něco jiného, určitě si vyberete z velkého množství barev, velikostí a tvarů. Koberce Nasty jsou vhodné pro různé typy prostor a lze je použít i jako doplňky k nábytku nebo k dekoraci interiéru.

Pokud tedy hledáte kusový koberec s jednoduchým, moderním designem, který se hodí do každého interiéru a zároveň má kvalitu, která mu zajistí dlouhou životnost, je kobercová řada Nasty od Hanse Home ideální volbou. A pokud jste se zamilovali do kusového koberce Nasty 101153 Blau-80×150, můžete si ho objednat zde.

Koberce Nasty

Obrázky níže reprezentují pouze produktovou řadu. Nemusí se jednat o konkrétní typ koberce, který prohlížíte.

Koberce Nasty

Koberce Nasty