Rubriky
GALLERY

Komoda KN19 – kus přírody do vašeho bytu

Komoda KN19 je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí přidat do svého bytu přírodní prvky. Jedná se o nízkou a praktickou komodu z masivu, která skvěle zapadne do většiny interiérů.

Designové řešení

Komoda KN19 je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva, které se velmi dobře hodí pro výrobu nábytku. Díky jednoduchému, avšak elegantnímu designu můžete tuto komodu snadno kombinovat s ostatním nábytkem v místnosti.

Komoda KN19

Velikost a úložný prostor

Komoda KN19 má rozměry 100 cm x 42 cm, což ji činí ideální volbou pro menší pokoje. Toto kompaktní rozměry ale nijak neovlivňují její úložný prostor. Na komodě najdete celkem tři prostorné šuplíky, které vám umožní uložit všechny drobné věci, které potřebujete mít po ruce.

Využití v interiéru

Díky svému designu a rozměrům můžete tuto komodu umístit kamkoli v místnosti. Skvěle se hodí do ložnice jako úložný nábytek pro prádlo a spodní prádlo, ale i pro uložení knih a dalších drobností. V obývacím pokoji si můžete využít šuplíků pro uložení DVD, her a dalších drobností.

Přemýšlíte o pořízení této komody? Navštivte stránku www.srovnavacnabytku.cz, kde si můžete tuto komodu objednat za skvělou cenu.