Rubriky
GALLERY

Elegantní černá stolní lampa s betonovým podstavcem Citylights Madrid


Pro milovníky moderního designu

Řadíte se mezi milovníky moderního designu, čistých a minimalistických linií a také vysoké funkčnosti? To vše v sobě pojí tato stolní lampa značky Citylights. Krásně se hodí jako praktický pomocník na psacím stole, ale parádu nadělá i na odkládacím stolku či komodě. Kreativitě se meze nekladou, nedávejte si tedy ani vy žádné limity v tom, jaké místo tímto kouskem ozdobíte u sebe doma vy.

Zajímavý designový prvek

Zajímavým prvkem je i betonový podstavec. Ten se jednak zaslouží o bezchybnou bytelnou základnu, ale také se stane velmi zajímavým designovým elementem celého svítidla. S elegantní černou barvou vytváří příjemnou atmosféru a dodává prostoru sofistikovaný vzhled.

Značka Citylights

O značce jsme již mluvili, a tak Vás nyní rádi seznámíme s konkrétním produktem. dokonale reflektuje minimalistický styl a nápaditost značky Citylights.

Pokud si chcete tuto lampu zakoupit, nemusíte nikam chodit. Vše si můžete objednat přímo na stránkách Maliboo.cz. Stačí navštívit odkaz https://www.maliboo.cz/produkt/cerna-stolni-lampa-s-betonovym-podstavcem-citylights-madrid a objednat si ji přímo z pohodlí Vašeho domova.

Závěrem

Pokud hledáte elegantní stolní lampu s neobvyklým betonovým podstavcem, která bude dodávat prostoru kreativní nádech a sofistikovaný styl, pak je černá stolní lampa s betonovým podstavcem Citylights Madrid tím pravým produktem pro Vás. Značka Citylights se snaží tvořit světla, která inspirovala ruchem velkoměst a to se jim s touto lampou skutečně podařilo. Zkuste ji a uvidíte, jak skvěle bude vypadat i u Vás doma.

Lampa s betonovým podstavcem
Detail betonového podstavce