Rubriky
GALLERY

Bílá magnetická tabule DORIS: skvělé řešení pro vaše prezentace a brainstormingy (1500×1200 mm)


Využití v pracovním prostředí

Bílá magnetická tabule DORIS je ideálním nástrojem pro všechny, kteří chtějí s kreativitou pracovat v pracovním prostředí. Své využití najde při prezentacích, brainstormingech a také při vyučování. Díky tomu, že na ni lze psát fixou, nebo stírat suchým hadříkem, ji lze používat opakovaně a šetří se tak papír. Magnetická povrchová vrstva navíc umožňuje připevnit na tabuli různé materiály, jako jsou obrázky nebo plakáty, což usnadňuje vizualizaci.

Jednoduchá instalace

Bílá magnetická tabule DORIS je velmi snadno instalovatelná. Nevyžaduje žádné speciální nástroje nebo pomůcky. Stačí ji jednoduše připevnit k nástěnnému povrchu pomocí šroubů, které jsou součástí balení.

Kvalitní materiály

Bílá magnetická tabule DORIS je vyrobena z kvalitních materiálů, což přispívá k její dlouhé životnosti. Povrchová vrstva je velmi odolná a odolává i pravidelnému používání. Díky svému modernímu designu se bude skvěle hodit do každé kanceláře, učebny, nebo jiného prostoru, kde je potřeba pracovat s kreativitou.

Zakoupit si můžete na stránkách Interierio.cz

Bílá magnetická tabule DORIS je k dispozici na stránkách Interierio.cz. Za velmi rozumnou cenu získáte kvalitní produkt, který vám bude sloužit po dlouhá léta. Neváhejte tedy, a pořiďte si nástroj, který vám pomůže v práci s kreativitou a inovací.

Bílá magnetická tabule DORIS